KOMPLEKSOWO I CAŁOROCZNIE

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Głównym filarem naszej działalności jest zarządzanie i administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi. Fabryka Ogrodzieniec Sp. z o.o. istnieje od 2020 roku, ale nasza kadra pracownicza posiada kwalifikacje i wiedzę poparte wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości mieszkaniowych – zarządzaniem zajmujemy się już od 2007 roku!

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Obecnie administrujemy szesnastoma budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi o łącznej powierzchni 11 309,99 m2 położonymi na terenie Gminy Ogrodzieniec. Zapewniamy kompleksową obsługę księgowo-finansową, administracyjną, eksploatacyjną i techniczną budynków zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jako profesjonalny zarządca stawiamy na pracę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i nie boimy się stawiać czoła wyzwaniom, a naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo i komfort mieszkańców administrowanych budynków.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny obsługi Państwa nieruchomości.

UTRZYMANIE PORZĄDKU I ZIELENI

Oferujemy usługi w zakresie porządkowania dróg, poboczy, chodników i alei parkowych, odśnieżania i kompleksowego sprzątania obiektów. W ofercie posiadamy również sprzątanie pomników i grobów oraz usługę całorocznej opieki nad grobami. Co istotne w obecnej sytuacji epidemiologicznej, świadczymy usługi ozonowania i dezynfekcji – zarówno pomieszczeń zamkniętych, jak i obiektów znajdujących się w przestrzeniach otwartych.

UTRZYMANIE PORZĄDKU I ZIELENI

Wykonujemy wszelkie prace związane z pielęgnacją terenów zielonych: koszenie, grabienie liści, przycinanie i wycinka drzew, cięcie żywopłotów i karczowanie krzewów oraz prace ogrodnicze, takie jak pielęgnacja rabat kwiatowych, czy dokonywanie nasadzeń roślinności. Nasza oferta skierowana jest zarówno do samorządów, osób fizycznych, jak i innych przedsiębiorców, a wachlarz świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki i zróżnicowany.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm naszej wykwalifikowanej załogi oraz specjalistyczny sprzęt stanowią najlepszą gwarancję świadczonych przez nas usług!

Godziny pracy

poniedziałek
9:00 – 17:00

wtorek – piątek
7:00 – 15:00

Adres

ul. Słowackiego 11 B
42-440 Ogrodzieniec